Reisikorraldajad

Coral Travel
Aurinko OÜ
  • Reg nr: 10745250
  • Pärnu mnt 10, Tallinn, 10148
  • Telefon: (+372) 6667630
  • Faks: (+372) 6667623
  • Mobiil: (+372) 53450914
  • info@aurinko.ee
  • www.aurinko.ee
SIA 365 Brīvdienas
BANITA TOUR SIA
AS ALIDA TŪRS
Join UP

Reisitingimused

Reisiteenuste sisu ja Onlinereiside vastutus

Onlinereisid vahendab klientidele erinevate teenuste osutajate (lennukompanii, laevafirma, hotell, reisikorraldaja, kindlustusfirma, autorendifirma jne.) poolt pakutavad teenuseid. Teenuste osutajad (reisikorraldajad, transpordiettevõtted, majutusettevõtted, kindlustusfirmad jne) on kehtestanud oma reisi- ja/ või teenuse osutamise tingimused. Onlinereisid on teenuse osutaja poolt volitatud esindaja ning edasimüüja ning ei vastuta teenuse osutaja poolt kehtestatud tingimuste eest. Kui Teil on osutatava teenusega probleeme ja/või see ei vasta reisidokumentides fikseeritud tingimustele, palume pöörduda otse teenuse osutaja esindaja poole sihtkohas. Loomulikult püüame ka ise abiks olla tekkinud võimalike probleemide lahendamisel.

Tellimuste muutmine või tühistamine

Iga transpordiettevõtte, reisikorraldaja, kindlustusfirma ning hotell on kehtestanud oma reeglid tellimuste muutmise ja tühistamise kohta. Vahendajana järgime neid. Meie koostööpartnerite ja reisikorraldajate müügitingimused on välja toodud allpool.

Dokumentide õigsus

Peale reisidokumentide kättesaamist kontrollige viivitamatult kas kõik vajalikud dokumendid on olemas ja kas kõikides dokumentides ja viisades on õiged andmed (nimi, kuupäevad, reisikirjeldus ja teised olulised andmed). Kõikidest puudustest peab teatama viivitamatult oma Onlinereiside esindajale. Onlinereisid kõrvaldab puudused koheselt. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

Meie koostööpartnerite ja reisikorraldajate müügitingimused:

Taotle järelmaksu

Pakume koostöös LIISIga oma klientidele võimalust tasuda reiside eest osadena! Maksekoormust on võimalik hajutada pikema perioodi peale ning nii on taskukohasemad ka kallimad reisid. Järelmaksu saamiseks saatke vastav soov e-posti teel.

Järelmaksupakkujaks on Koduliising AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud interssimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 eurot ja tagasimaksete summa 499,32 eurot.